Winnaars Pubquiz zijn bekend….!

Afgelopen zaterdag hebben we een beetje afscheid genomen van ons bijna volleybal loze volleybalseizoen. Alles was anders dit seizoen, zo ook het afscheid. Een traditioneel Fan & Fun feest zat er helaas weer niet in. Om toch een afsluitend – Coronaproof – event met elkaar te kunnen hebben, is er een online Pubquiz georganiseerd. ’s Middags voor de jeugd en ’s avonds voor de senioren. Kennisvragen (volleybal- en algemene kennis) maar ook veel gokvragen werden ons voorgeschoteld. Wie hadden de meeste vragen goed en waren bovendien het snelst met hun antwoorden?

In de prijzen zijn gevallen:

Bij de jeugd:

1e prijs jongens: Matthijs Stalenhoef

1e prijs meisjes: Serra Blom

Bij de senioren:

1e prijs: Maarten en Helga Jansen

In het kader ‘leuk dat je mee gedaan hebt, volgende keer beter’ zijn hier ook nog 2 poedelprijzen, en wel voor Eva Brandse, en Dave van Hout.