Sinterklaasfeest Jongste Jeugd

2020-SF-01
2020-SF-26
2020-SF-07
2020-SF-01 2020-SF-26 2020-SF-07

Helaas kon de Sint dit jaar vanwege Corona niet persoonlijk langskomen. Maar samen met de Pieten had hij een leuke middag voor ons georganiseerd.

De sporthal was versierd en er stonden 15 spelletjes voor de kinderen klaar. Uiteraard allemaal spelletjes die met volleybal te maken hadden! Bij elk spelletje lag een puzzelstukje waarmee een mooie Sinterklaas puzzel gemaakt kon worden.

En natuurlijk zou de Sint de Sint niet zijn als hij geen cadeautjes had achtergelaten! Hoog in het wandrek waren ze “verstopt” maar de kinderen van Volleybal Vereniging Nederhorst waren niet te foppen en hadden dit snel door!

Wat een superleuke middag hebben we gehad waarin onze jeugd van 4 t/m 12 jaar voor elkaar zorgden en met elkaar de spelletjes deden. Op het einde werd nog een gedicht voorgelezen. Sint had voor elk kind 4 regels geschreven waarin hij/zij zichzelf kon herkennen. Zo niet, dan hielpen de teamgenoten wel mee.

Het was een topmiddag! Bedankt Sinterklaas en hopelijk kunt u volgend jaar weer bij ons op bezoek komen!

Afbeelding galerij