Afsluiting van het volleybaljaar 2018

Op maandag 17 december hebben we het volleybaljaar 2018 gezellig afgesloten met jeugd A en alle senioren. De organisatie was volledig in handen van Heren 2, en dat kun je wel aan de mannen overlaten! Wie anders had dit kunnen bedenken: King of the Court in combinatie met een heuse bingo, hilarisch! Er werd sportief gestreden en ondertussen waren de oren gespitst om de getallen die tussendoor getrokken werden te verstaan. Dan gauw een sprintje richting bingobriefje, snel kijken, eventueel strepen en rap het veld weer in. Op het laatst werd het tempo opgevoerd en werd er gevolleybald met pen en briefje in de hand.

Geluk in het spel of niet, aan het einde was er voor iedereen een leuk presentje, gesponsord door Jansen & Jansen en fotostudio ’68,  waarmee we lekker fris het nieuwe jaar in kunnen.

Het toernooi werd feestelijk afgesloten in het sportcafé met een drankje en een bittergarnituur.

Top georganiseerd mannen van Heren 2! We zijn benieuwd wie volgend jaar het stokje overneemt en iets leuks organiseert, de lat is hoog gelegd.