BV King/Queen of the Beach

King & Queen of the Beach 2019

Algemeen

Ook dit jaar organiseren we weer een King en Queen of the Beach competitie. Hieronder vind je alle benodigde informatie. Veel speel plezier!

De spelregels

  • We spelen in 3 teams; team A, team B en team C
  • Gerjen communiceert wekelijks de teamsamenstellingen via de King/Queen of the Beach app
  • De 1e set speelt team A tegen team B. Het eerst genoemde team begint links en start met serveren. Vervolgens speelt team C tegen team A en dan team B tegen team C. Daarna beginnen we andersom, dus dan speelt team B tegen team A , team A tegen C en als laatste team C tegen team B. Iedereen speelt dus 4 Sets.
  • Het niet spelende Team is de scheidsrechter. En noteert de setstanden in King/Queen of the Beach app
  • Een gewonnen set levert 2 punten op. We spelen tot de 21 punten met een verschil van 2 punten
  • Er wordt gespeeld op basis van de beachvolleybal regels (zie laddercompetitie)
  • Heb je vragen neem contact met Gerjen.

Resultaat van bovenstaande spelregels is een spannende individuele competitie waaruit uiteindelijk de King en Queen of the Beach uit voortkomen.

Na twee dinsdagen zullen we de 1e stand doorgeven en daarna vind je elke week hieronder een update.

Actuele stand per 29 juni 2021

StandNaamTotaalPuntensaldoAantal WedstrijdenGemiddelde
1Marleen223245,50
2Zanna326565,33
3Maarten O323265,33
4Jantine302765,00
5Gerjen141634,67
6Helga182544,50
7Odette18-844,50
8Dave222854,40
9Ilse222954,40
10Joris26564,33
11Mirjam182653,60
12Eva10-2033,33
13Magda16-3053,20
14Simone14-5052,80
15Remko10-4442,50
16Renata12-6052,40
17Niels6-2632,00
18Ine4-4822,00

Voor wie: De King/Queen of te Beach competitie is alleen voor SENIOREN-leden

Start: vanaf dinsdag 25 mei 2021

Plaats: Op het beachvolleybalveld achter Sporthal de Blijk

Tijdstip:
Ieder dinsdag avond van 25 mei tot en met 6 juli 2021 om 19:30 uur

Kosten: € 10,- per persoon