Nieuwe shirtsponsor Berko: dames 2 is blij met Berko!

Lucia en Sandra ondertekenen contract

Lucia Hogenberg van Berko de welbekende winkel en webshop met alles voor het buitenleven hebben we bereid gevonden om shirtsponsor te worden voor Dames 2 en dat voor 3 jaar! Lucia heeft al lang een connectie met onze vereniging. Zelf is ze fanatiek aan het ballen bij Dames 1, haar dochter Emma speelt in Meisjes A1 maar valt ook in bij het team van haar moeder.

Ook bij Heren 1 prijkt al wat jaartjes het logo van Berko en bij de dames was het hoog tijd om nieuwe shirts aan te schaffen. Op de achterkant van het shirt wordt de vuurwerkwinkel Berkoknallers onder de aandacht gebracht. Tijdens de eerste thuisronde zijn de shirts goed “ingewerkt” met een daverende overwinning met 4 gewonnen sets. We wensen Dames 2 nog veel “knallende” overwinningen toe in het toepasselijke shirt van Berko!