Vervolg 2 vs 2, uitgesteld i.v.m. Corona

20201102_2vs2-01
20201102_2vs2-03
20201102_2vs2-02
20201102_2vs2-01 20201102_2vs2-03 20201102_2vs2-02

Helaas is half oktober de nog maar net opgestarte competitie gestaakt ivm aangescherpte maatregelen met betrekking tot de Covid 19 pandemie. Ook de trainingsmogelijkheden voor senioren werden aan banden gelegd. Gelukkig hebben wij binnen onze vereniging genoeg mensen die niet in problemen maar in oplossingen en mogelijkheden denken!

Binnen no time was het initiatief voor een 2 vs 2 toernooi geboren, werd er geïnventariseerd, kwamen er vele positieve reacties en stond er een enthousiast coördinatieteam op.

In de onmiddellijk door Gerjen in het leven geroepen app groep 2 vs 2 werd druk gecommuniceerd en proefde je duidelijk de voorpret! 26 Oktober was de try out en de voorpret ging over in spelplezier en enthousiasme! Het experiment was dermate goed geslaagd dat er voor de volgende week 2 speelrondes ingepland werden. De officiële start van het toernooi op 2 november was wederom een succes! Gerjen, Mark en Marleen hadden de zaken goed geregeld: er kon volledig Coronaproof gebald worden! Met de tong op de schoenen (met zijn tweeën een heel veld bestieren is best een klus!) ging iedereen weer voldaan naar huis met de enthousiaste groet: Tot volgende week!

Maar helaas…. Ook aan deze pret komt nu een einde. De maatregelen zijn verder aangescherpt en hierdoor kunnen we, in ieder geval de komende twee weken, ons toernooi niet voortzetten.

Heel erg jammer! Laten we hopen dat het bij deze twee weken blijft en dat we het daarna weer op kunnen pakken. Voor nu willen we in ieder geval Gerjen, Mark en Marleen heel hartelijk danken voor hun inzet!